Перейти на мобільну версію сайту


05.07.2013

МИХАЙЛО СІМАШКЕВИЧ: «НЕ ТАК УСЕ ТАМ ДОБРЕ, ЯК У КІНО»

Нещодавно міський голова повернувся з Брюсселя, де брав участь у засіданні Конфедерації мерів міст країн-учасниць «Пакту мерів міст Заходу і Сходу» в межах «Європейського тижня сталої енергетики». У засіданні також брав участь віце-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценегер.
- Мені він сподобався як політик, і як людина, - ділиться враженнями про видатного актора кіно міський голова Михайло Сімашкевич. – У США дві ворогуючих партії, але він на них не зважав, а просто працював для людей. У цьому ми з ним однодумці. Сьогодні він повернувся назад у кінематограф, бо вважає, що в кіно більше можна заробити, ніж у політиці.
Для чого нас збирає Європа? А все просто. Нині в природі відбуваються серйозні катаклізми, брюсель (1).JPGспричинені викидом парникових газів. Європа самотужки з цим впоратися не може, тому кооперується з іншими країнами, континентами. У жовтні в Марокко має пройти перша конференція, на якій ділитимуться досвідом з енергозбереження. Чому збирають саме міських голів? Бо 70% людей мешкають у містах і організатори хочуть, щоб вони були свідомі й зменшували використання транспорту, бензину й газу. Настав час переходити на альтернативні види енергії. У Брюсселі ми мали зустріч з бізнесменом, який займається виготовленням електромобілів. Чи захочуть вони інвестувати в цьому напрямку Україну, невідомо, але зацікавленість до нашої держави є. Щоправда, здебільшого вона стосується сільського господарства. Я, як і мої колеги, їздили на цей форум за власний кошт.
Іще Михайло Євстафійович поділився з журналістами враженнями від поїздки та побаченого.
- Не так все там добре, як у кіно, - каже мер. - Європа потопає у смітті, вранці його вивезли, а вже о дев’ятій на перехресті повно різного мотлоху. Все пізнається в порівняні. Тому пишаюся, що наше місто досить таки чисте.

Теги: Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.