Перейти на мобільну версію сайту


08.08.2014

МИ ПЕРЕД НИМИ У ВЕЛИЧЕЗНОМУ БОРГУ

Влада обіцяє подбати про учасників АТО. Близько 100 кам’янчан нині перебувають у зоні дії антитерористичної операції. Усі вони мають отримати статус учасника бойових дій в зоні АТО. Нещодавно Президент підписав зміни до закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», в якому військових, які беруть участь у АТО, прирівняли до учасників бойових дій.
Відповідно до цього закону, учасниками бойових дій визначені військовослужбовці, «...які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали участь в АТО, забезпеченні її проведення, а також працівники підприємств, установ, організацій, які залучались ато.jpgдо участі в антитерористичній операції, в порядку, встановленому законодавством».
У нашому місті вже двоє кам’янчан оформили собі статуси учасників АТО.
Найсуттєвіший пункт із соціального пакета з 22 пільг, визначених державною для цій категорії людей - це 75-відсоткове звільнення від сплати за користування житлом, тобто від квартплати. Але міські чиновники вирішили на сесії міськради звільнити від квартплати на решту 25%. Принаймні, відповідно до рішення виконкому міськради, з 7 серпня більше сотні військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО (окрім кадрових військових) звільненні від квартплати.
Також держава встановила 75% знижки за користування комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) та скрапленим балонним газом для побутових потреб.
Передбачено безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, та залізничним і водним транспортом приміського сполучення й автобусами приміських і міжміських маршрутів та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.
Також учасники АТО матимуть переважне право на залишення на роботі при скороченні, першочергове забезпечення житловою площею осіб, які потребують поліпшення житлових умов, та першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.
До речі, міська рада вирішила виділити земельні ділянки для учасників АТО. Як повідомив начальник відділ Держземагентства у Кам’янці-Подільському Василь Кравчук, наразі міською владою вирішено зарезервувати два земельних масиви площею 0,5524 га та 1,0653 га (20 окремих земельних ділянок), які перебувають у користуванні КП «Комбінат благоустрою». На сьогодні надійшли заяви від 20 військовослужбовців, кожна опрацюована на виконкомі та винесеться на розгляд чергової сесії міської ради, яка запланована на 9 вересня.
Крім того, зважаючи на те, що участь в антитерористичній операції бере більша кількість мешканців міста, міський голова ініціював питання щодо передачі Міністерством оборони України міській громаді земель колишнього понтонного полку для забезпечення земельними ділянками для садибного будівництва в першу чергу військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО.

Теги: АТО, військові

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.