Перейти на мобільну версію сайту


10.04.2015

МОЖЕ З’ЯВИТИСЯ АЛЕЯ МИТЦІВ

Кам’янець - багатий на митців. Наші художники славляться не лише в Україні, а й за її межами, та свого куточка на кшталт Андріївського узвозу немає.

Тому кам’янецькі митці звернулися до міського голови з пропозицією створити Алею митців, де б художники могли просто неба писати картини, проводити майстер-класи та продавати свої витвори.

Для більш конкретного і детального обговорення, 8 квітня директор Департаменту гуманітарної політики Альона Кузема та її заступника Петра Гаврилюка мали зустріч з ініціативною групою.

- Кам’янець може стати українським Монмартром. Старе місто ніби створене для того, щоб бути хранителем краси і мистецтва, - каже громадська активістка, яка переїхала до нас із Криму, Ірина Шухтуєва.

Альона Леонідівна висловила своє бачення цього питання і запропонувала на вибір майданчики в Старому місті та центрі. Художники вирішили порадитися, який обрати.

Теги: алея митців

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.