Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2018

МОЖЕ ПОСТРАЖДАТИ ВМІСТ КИШЕНЬ

адмін19 вересня пройшло чергове засідання адмінкомісії. Напевне, кам’ян­чани стають більш законослухняні, адже щоразу зменшується кількість правопорушників. 

Цього разу були порушення благоустрою, зокрема, викидання пляшок з вікна. На цьому попалася і вже не вперше пані Богуцька з Хмельницького шосе. Вона навіть не спромоглася прийти на засідання комісі. Її оштрафували на 1360 грн. А пан Ярослав попався на викиданні на тротуар лушпиння з горіха. На 85 грн оштрафовано пана Бортового за перебування на робочому місці в нетверезому стані, а пані Заклевська продавала яблука на мікрорайоні в невстановленому місці, а що має заплатити 51 грн.

На жаль, поки немає протоколів про адмінпорушення щодо спалювання листя чи інших відходів побутового походження. Але тут недопрацювання поліції, яку зазвичай люди викликають увечері, коли в «Муніціпальної поліції» закінчується робочий день. Поліцейські ігнорують такі виїзди. Перевірила особисто, тиждень телефоную про спалювання в приватному секторі Зіньковець і Польських фільварок та Біланівки трави, гілля та різного мотлоху, від чого йде їдючий дим, який заповнює геть увесь каньйон і завдає проблем не лише хронічно хворим, але й здоровим людям.

Профілактичні заходи з цього приводу проводять працівники КП «Муніципальна поліція». Вони роздають у кожну оселю приватного сектору приписи з попередженням про адмінвідповідальність, згідно зі ст.152 КУаАП. Інспектори за один день обійшли 240 домоволодінь Підзамча. Сподіватимемося, що люди почують та будуть законослухняними, інакше постраждає вміст їхніх кишень.


Теги: виїзд адмігкомісії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.