Перейти на мобільну версію сайту


06.03.2020

«МОЯ ГРОМАДА» ПОЛЕГШИТЬ ЖИТТЯ

громадаЩоб на ваші скарги була швидша реакція і щоб вам не доводилося бігати і скаржитися в нагоді буде ваш смартфон і завантажений у нього додаток «Моя громада».

Моя громада – це інструмент взаємодії державних органів влади зі своєю громадою. Додаток виконує консультативно-інформаційні функції та надає можливість людям у зручний та швидкий спосіб звернутися до працівників місцевих державних органів з проблемами, питаннями або пропозиціями.

Ось інструкція як скористатися телефонним додатком: 1. Потрібен смартфон. 2.Зайти в телефоні додаток (Play Маркет, APP Store) залежно від операційної системи. 3.У вибраному додатку в пошуку набрати «Моя громада» і скачати її. 4.Після встановлення, програма автоматично налаштується і не потребує ніяких додаткових налаштувань. 5. Для того щоб залишити відгук, запитання, скаргу на ту чи іншу установу необхідно в програмі обрати місто в нашому випадку Кам’янець – Подільський – Звернення – вибрати сферу (Медична сфера, Культурна сфера, Освіта, Соціальна….) – наприклад (Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільська міська лікарня» Кам’янець-Подільскої міської ради) – надіслати повідомлення де необхідно буде вказати номер телефону, вашу електрону адресу, П.І.П., і саме запитання чи скаргу. Впродовж 14 календарних днів згідно закону України про звернення Вам буде надіслано відповідь в електронному вигляді на вказаному електрону адресу.


Теги: мобільний додаток «Моя громада»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.