Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2012

Молоко - з піском, сир - з цементом. Вам що до вподоби?

DSC00699.JPGМинув місяць відтоді, як у молочному павільйоні Центрального ринку розпочали реконструкцію, тому все більше селян реалізовують молочну продукцію за межами павільйону. Воно й не дивно, бо не кожна ґаздиня захоче продавати «молочку» в приміщенні, де не лише безперестанку стукають, а й де осідає чимало будівельного пилу на стінах, підлозі, величезній чорній клейонці, котра відгороджує саме будівництво від торговельних рядів, та й, власне, на самій продукції.
Із запитанням про те, чи відповідає такий продаж санітарно-гігієнічним нормам, я звернулася до завідувача відділу ветеринарної санітарної експертизи міської лікарні ветеринарної медицини Валерія Пулика.
- Погано, що поки що все відбувається саме так, - бідкається Валерій Михайлович. - Але нічого не вдієш. DSC00702.JPGЦе той етап, через який ми мусимо пройти. Потрібно потерпіти ще трохи часу, і реконструкція буде завершена. Врешті, це й робиться для самих продавців, щоб з часом вони могли реалізовувати свою продукцію в гарних умовах.
«Ще трохи часу» - це скільки?» - запитала в орендатора приміщення, який, власне, і робить ремонт.
- Максимум - місяць, - пояснив Сергій Абросімов. - Ми намагаємося зробити все, від нас залежне, щоб цей процес пришвидшити. Але реконструкція маштабна. Я планую створити справді європейські умови продажу молочної продукції. Коли ремонт павільйону буде завершено, самі зможете оцінити виконану роботу. Асортимент продукції буде розширено. Паралельно торговельним рядам з молочною продукцією реалізовуватимуться фрукти та овочі. А сільські мешканці, які захочуть продавати тут «молочку», матимуть взагалі пільгові умови - плата за оренду місця буде символічна. Працюватимемо так, щоб люди захотіли до нас йти.
...Те, що хоч деякі приміщення ринку нарешті набувають європейського рівня, справді добре. Погано інше: чому керівництво ринку не потурбувалося про те, щоб тимчасово надати прихисток реалізаторам молочної продукції? Невже для декількох жіночок на ринку не знайшлося б чистого місця, де б вони могли спокійно торгувати? Ці запитання поки що залишилися без відповіді...

Руслана МЕЛЬНИК, спеціально для часопису.     


Теги: Центральний ринок, торгівля

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.