Перейти на мобільну версію сайту


09.12.2016

МОЛОДІЖНИЙ РОЗКОЛ

Відкритий лист до міського голови Михайла Сімашкевича підготували молодіжні організації міста. Під зверненням підписалося 13 представників. Зокрема, ГО «Ініціатива і розвиток» (голова Андрій Заєць), ГО «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів» (Тетяна Сметанюк), Всеукраїнський рух «Твоя країна» (координатор Олександр Цимбалюк), ГО «Чисті схили» (Вікторія Желіховська), ГО «Студентське самоврядування К-ПНУ ім.I.Огієнка» (Олександр Марчук), Міжнародний рух спільнот «Віра і світло» м.Кам’янця-Подільського (Кристина Будурович), Скаутська організація «Пласт» м.Кам’янець-Подільський (Віктор Годний), ГО СК «Титани» (Сергій Полюх), Скаутська організація «Пласт» (Оксана Романович), ГО «Міжнародний центр прогресивних досліджень» (виконавчий директор Антон Найчук), ГО «ВУМ» (Олександр Папевський), ВГО «Сокіл» Кам’янець-Подільський (Ярослав Тинзуб), ГО «Театральний простір» (Денис Чорний).

У листі зокрема йдеться: «Цього року в процесі формування Молодіжної ради як консультативно-дорадчого органу міськради була низка несподіванок, які стали суттєвими перепонами на шляху до налагодження діалогу та формування міської молодіжної політики. Неприємним сюрпризом для нас стало втручання окремих депутатів міської ради в зміну положення об’єднання на засіданні виконавчого комітету. На наш погляд, це може бути використано політичними партіями для формування електорату на майбутні вибори, що несе загрозу для незалежності консультативно-дорадчого органу. Більше всього образило, що згодом один із міських обранців в соціальних мережах назвав нас «псевдо молодь». У відповідь шановному депутату хочемо сказати, що ми також проти того, щоб молодіжна політика формувалася у нічних закладах. А якщо він такий упевнений у своїй «великій активності», то нехай ознайомиться з нашою дяльністю хоча би по звітах на щорічному Молодіжному форумі «Ініціативна молодь». Нам дуже прикро, що влада пішла на поступки окремим депутатам, які, на наш погляд, переслідують власні політичні інтереси...».

Варто зауважити, що молодіжний розкол у Кам’янці стався 17 листопада, коли під час засідання виконкому колишній голова Молодіжної ради, а нині наймолодший депутат у міській раді Степан Гурома заявив, що в Положення про Молодіжну раду хочуть внести правки без згоди студентів. Разом із командою протестувальників він вимагав, щоб нові члени організації мали лише право дорадчого голосу, а не виступали на рівні зі всіма, як цього хочуть представники молодіжних громадських об’єднань.

Невідомо з яких причин, але члени виконкому пішли на поступки молодому депутату і Ко, відкривши дорогу для узурпації Молодіжної ради. Разом із цим, у соціальних мережах з’явилася інформація, що нібито депутат роздавав гроші, аби мітингувальники блокували роботу виконкому, щоб досягти своїх вимог. Сам же депутат Степан Гурома під час дискусії в інтернеті з представником молодіжної громадської організації Андрієм Зайцем звинуватив того у бездіяльності. Дивно таке чути від колишнього голови «молодіжки», який не з чуток знає про щорічну роботу Молодіжного форуму «Ініціативна молодь», ідейним натхненником та одним з організаторів якого є саме Андрій Заєць.

Складається враження, що кам’янецька влада хворіє на «стокгольмський синдром», защораз співчуваючи мітингувальникам та заганяючи себе в глухий кут...


Теги: нам пишуть, молодіжна рада міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.