Перейти на мобільну версію сайту


28.06.2019

МІСТО ПРОДОВЖУЄ ТОПИТИ

зливаЦього року природа занадто щедра на опади. Минулотижневі дощі й буревій наробили чимало біди. Негода починалася вже після обіду. Про її початок сповіщав грім, потім чорне небо сідало на землю і почалася злива з градом.

Стрімкі дощові потоки позмивали на Шевченка бруківку, яку рознесло аж по Новопланівському мосту. Ті ділянки дороги, на яких були латки, порозмивало ще більше і позносило асфальтове покриття. Дуже постраждала дорога на початку вулиці Тімірязєва, розмило асфальт наприкінці Патріарха Мстислава, де закінчується жолоб зливової каналізації. Минулого року були виділені кошти на будівництво цього потужного жолобу, який мав бути виведеним попід дорогу вулиці Тімірязєва, але закінчилися гроші і будівництво припинилося. Тепер як результат – величезний шматок асфальтового покриття знесло. Сюди же з усього міста нанесло каміння і різного мотлоху.

Знову катастрофа була на Пушкінській біля НВК №13. І хоча там комунальники систематично прочищають зливову каналізацію, водовідведення тут потрібне потужніше, адже ця місцина знаходиться досить низько і вся дощова вода тече сюди. Така ж ситуація і на розі Шевченка та Князів Коріатовичів: сюди сходиться вода від Північної і всього центру міста. Хоча і тут не так давно провели водовідведення, але дощі підмивають бруківку та її основу, і вона не змогла витримати постійних потоків. Знову плавали Центральний ринок, вулиця Смирнова, Біланівка, Старе місто, Руські та Польські фільварки. Не обминули потопи і мікрорайон Жовтневий. У каньйоні Смотрича, на Привокзальній позривало дахи зі складських приміщень, у місті поламало дерева.

На перехресті вулиць Привокзальна-Пушкінська після сильного буревію впало дерево, яке заважало руху автотранспорту, та частково зняло дах будівлі.

До кінця тижня стала відома сума збитків від негоди у Кам’янці-Подільському. Кілька сонячних днів без зливи дали змогу комунальникам взятись за ремонтні роботи. Відновлення бруківки на Князів Коріатовичів, починаючи від Лесі України вздовж до Новопланівського мосту – одна з пріоритетних ділянок.

На наступній сесії міської ради, яка запланована на 2 липня, буде розглядатись питання про виділення з бюджету міста 800 тис. грн для ліквідації наслідків негоди. З цієї суми лише 400 тис. грн необхідно для того, щоб позапланово прочистити зливові каналізації біля Центрального ринку та на мікрорайоні Жовтневий поблизу Нігинського шосе. За словами Сергія Бабія, загальна сума збитків в результаті останніх трьох злив сягнула 1 млн 200 тис. грн.

Підприємці ринку заявили про збитки на півтора мільйони гривень. А скільки біди дощові потоки наробили у приватному секторі та будинках кам'янчан!

Комунальникам і депутатському корпусу вже давно час задуматися над тим, щоб віднайти гроші на зливові каналізації у слабких місцях нашого міста, адже щоразу під час негоди міський бюджет та кам’янчани втрачають багато грошей. Крім того, при проектуванні нових об’єктів проектанти повинні передбачати зливову каналізацію не лише своїх приміщень, а взагалі всього кварталу чи вулиці.

Теги: негода, злива, град

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.