Перейти на мобільну версію сайту


05.08.2016

МІСТО БАЧИВ З ВИСОТИ

десант2 серпня в День повітряно-десантних військ у місті побував підрозділ спеціальної розвідки ГШВС СРСР, який базувався в Угорському місті Мьредьхаза, згодом його було переведено в місто Черняхов. Командиром цієї 75-ої окремої роти спецназу був полковник Равіль Ахметов.

- Я потрапив сюди з піхотного училища, і ось ці мої хлопці (на фото), які вже на той час мали досвід стрибків із парашутом, мене вчили стрибати, допомагали пройти предстрибкову підготовку, - розповідає командир. – Ми щороку після виходу на пенсію намагаємося зустрічатися, але цьогоріч уперше з’їхалися до Кам’янця-Подільського на запрошення нашого товариша, кам’янчанина Миколи Поліщука. Я неодноразова бачив місто з висоти пташиного польоту, а тепер я на вашій землі.

Нас приїхало 17, багато кого вже немає в живих, багато хто загинув в Афганістані, а хтось просто не зміг приїхати. Місто гарнюще, люди привітні, у вас багато зелені, нас вразила фортеця, мости, центр міста стилізовано встелений плиткою. Я в нього закохався і хочу переїхати.


Теги: зустрічі, десант

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.