Перейти на мобільну версію сайту


20.04.2012

МІСЬКИЙ ГОЛОВА УЗЯВСЯ ЗА СВОЇХ

Напевне, добряче набридли Михайлу Сімашкевичу нарікання кам’янчан стосовно ставлення до роботи та до людей працівників міськвиконкому. Адже ці працівники представляють державу.
- Їх поведінка, мова, зовнішній вигляд формують не лише власний авторитет, але й авторитет тієї служби, яку вони уособлюють, - відзначив міський голова.
Тому питання етики й іміджу державних службовців повинні бути бездоганними, вважає Михайло Євстафійович. Аби це донести до працівників міськвиконкому, після Великодніх свят міський голова зібрав колектив «білої хати».
- Впродовж останнього місяця я спостерігав, як працює виконавчий орган міськради, - зазначив Михайло Сімашкевич. - Крім цього, щодня спілкуючись з людьми, чув чимало відгуків про роботу держслужбовців. Я вкотре і востаннє наголошую: пострадянський чиновницький апарат, до якого всі звикли, має перетворитися на муніципальну службу європейського зразка. І це моя принципова позиція.
Він також вказав на недостатню виконавську дисципліну апарату, неналежне інформаційне забезпечення, відсутність професійної та службової етики. Жорстко було поставлено питання щодо «відписок» громадянам, несвоєчасну видачу або ж оформлення документів дозвільного характеру.
Відтепер такі зустрічі проходитимуть щомісяця. Тих, хто порушуватиме виконавчу дисципліну, будуть притягувати до відповідальності, а як не допоможе, то звільняти.
Наступним кроком з боку міського голови, певне, стане запровадження дрес-коду. Бо інколи складається враження, що потрапив не в міськвиконком, а на пляж чи якусь вечірку...
Михайло Сімашкевич запрошує кам’янчан до співпраці. Для цього при вході в міськвиконком знаходиться скринька для скарг і пропозицій.

Теги: влада, Михайло Сімашкевич, чиновники

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.