Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2012

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ДІТЕЙ НЕ ЗАМОВЛЯВ І КВАРТИРОЮ МІНЯТИСЯ НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ

18 липня відбувся черговий прийом громадян міським головою Михайлом Сімашкевичем. Виключно квартирні питання цікавили кам’янчан, які прийшли на зустріч з Михайлом Євстафійовичем. До прикладу, пані Марія Гаврилова взагалі вирішила прорватися до міського голови разом зі своїми дорослими дітьми, невісткою та прийом міського головионуками. І їй це вдалося, мовляв, «а що, дітей будете бити».
Звичайно, ніхто нікого не бив і не збирався цього робити. Але навіщо йти на прийом із маленькими онуками? Невже тільки так жінка думала, що можна «розтопити» серце посадовця?
У її великій родині - двоє доньок і син. Звичайно, дуже важко у тісній квартирі й будиночку в Колубаївцях, який було придбано ще за міського голови Олександра Мазурчака. За словами голови сімейства, в сільському будинку от-от впаде стеля. Жінка вирішила зробити ремонт, та сусіди крадуть пісок. Також поцупили й сітку, якою вона той пісок обгороджувала. Біда просто скрізь.
А от що в такому разі робити міському голові? Невже ночами чергувати та стерегти пісок і сітку? Чи замість дітей, зятів засукати рукави й лагодити стелю? Чи найкращий вихід із цієї ситуації - дати квартиру?.. На останнє, здається, дуже сподівалася прохачка.
Коли пані зрозуміла, що їй нічого не світить, доки вона не подбає про себе сама і не оформить як слід потрібні документи, вона просто почала вимагати у міського голови помінятися з ним житлом. Та дивно, але міський голова не замовляв Марії Гавриловій та її дорослим дітям народжувати дітей. Чим гірші діти в інших родинах, які теж чекають черги на житло? На останок Марія Михайлівна попросила Михайла Євстафійовича хоча б зятя прилаштувати на роботу та її кудись працевлаштувати. Та коли її запропонували місце прибиральниці в міськвиконкомі, вона гучно обурилася.

Теги: прийом міського голови, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.