Перейти на мобільну версію сайту


18.01.2013

МИНУЛОЇ СУБОТИ МІСТО ЛЕДЬ НЕ ЗАЛИШИЛОСЬ БЕЗ ВОДИ

12 січня, об 11.00, на Дністровському водогоні лічильники води зафіксували значний витік води. Ця ситуація поставила під загрозу постачання холодної води у місто.
Через дві години було виявлено, що в колодязі дюкера (поблизу річки Смотрич) стався порив магістральної труби, діаметром 630 мм. За годину витікало десятки кубометрів води. Ліквідація аварії ускладнювалася ще й тим, що до місця пориву було неможливо доїхати через засніженість території. Але вже до 16.00 магістраль залатали. Місто уникло «сухого пайка».
Як прокоментував ситуацію заступник директора з водопостачання та водовідведення КП «Міськтепловоденергія» Сергій Боднар, аварія була справді дуже складною. По-перше, труба знаходиться у важкодоступному місці. По-друге, у ній був тиск 140 метрів водяного стовпа, крім того, вода зараз дуже холодна - –0,5оС. Тому проводити роботи в таких умовах було дуже важко. Слюсарі працювали у гідрокостюмах та занурювалися у крижану воду, щоб заварити тріщину. Над ліквідацією аварії працювали Анатолій Скобаро, Володимир Дідур, Іван Гуліватий, Олег Кіценький, Петро Фрезюк. Безпосередньо керував роботою директор підприємства Валерій Гордійчук.

Теги: водогін, аварія, КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.