Перейти на мобільну версію сайту


27.04.2012

МІЛІЦІОНЕРИ ВИВЧИЛИ АНГЛІЙСЬКУ

Та чи готові вони до «Євро-2012»?
Наприкінці минулого року правоохоронці почали ретельну підготовку до майбутнього чемпіонат з футболу «Євро-2012». Ні, вони не тренувалися ганяти м’яча. Основою-основ стало вивчення міжнародної мови.
На допомогу прийшли викладачі К-ПНУ ім.І.Огієнка. Більше півсотні міліціонерів міськ- та райвідділів міліції сіли за парти, аби опанувати ази розмовної англійської мови.
У першу чергу, їх навчали загальних фраз, щоб зорієнтували іноземця, наприклад, у тому, де він знаходиться, куди йому пройти у разі необхідності, як можна надати допомогу.
Звичайно ж, не обійшлося без вивчення міліцейської термінології. Бо що ж то виходить за міліціонер, який навітьанглійська.jpeg вказати своє звання та посаду не зможе англійської мовою?
Після закінчення майже 3-місячних курсів, англомовних спеціалістів із правоохоронців так і не вийшло, але хоч загальні уявлення про чужоземну мову у них склалися.
За словами керівництва обласного управління МВСУ, близько 300 міліціонерів з області поїдуть у міста, де проходитиме чемпіонат з футболу «Євро-2012».
З Кам’янеччини буде залучено близько 30 чоловік. Усі вони нестимуть службу з охорони громадського порядку (ОГП).
Нещодавно у Хмельницькому завершився підсумковий етап працівників міліції з ОГП.
Тренування бійців різних підрозділів, які на період чемпіонату будуть направлені на допомогу київським правоохоронцям, цього разу пройшли в умовах, максимально наближених до реальних. Справжній стадіон, десятки агресивно налаштованих уболівальників, вибухи петард і димові шашки. Одним словом, організатори тренування зімітували всі можливі ситуації розвитку подій під час футбольних матчів.
Як зазначив з цього приводу заступник начальника обласного управління МВСУ Миколи Довганя, працівники міліції мають бути добре підготовлені, щоб блискавично та професійно зреагувати на будь-яке порушення громадського порядку.

Теги: міліція, Євро-2012

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.