Перейти на мобільну версію сайту


09.01.2015

МІЛІМЕТРИ І ДОСВІД ЗІГРІЮТЬ КАМ’ЯНЧАН

Напередодні Різдва Хрестового кам’янчани отримали гарний подарунок. 6 січня в місто привезли блочну котельню, й уже через добу фахівці КП «Міськтепловоденергія» встановили цю складну конструкцію.

Та найважче було перевезти її з Коростеня. Уявіть собі, які героїчні зусилля знадобилися, щоб репортаж (3).JPGтранспортувати негабаритний, восьмиметровий у довжину й шестиметровий у ширину, понад двадцятитонний вантаж за сотні кілометрів взимку по слизькій дорозі та ще й через «тещин язик»! Проте приватний перевізник з Коростеня Максим Дубовик за добу впорався із надскладним завданням. Напевне, 13-річний досвід перевезення саме негабаритних вантажів і допоміг Максиму це зробити.

Важко, але впевнено рухалася платформа з котельнею, лише на підйомі при виїзді з Макова автівка раптом зупинилися. Усі, хто супроводжував вантаж, затамували подих.

- Ну, все! Уже не зрушить з місця, - промайнуло в головах людей, - не дай Боже, машину потягне вниз. Що тоді буде? А попереду ще хвилясті повороти «тещиного язика».

Та за кілька хвилин автівка рушила далі. Водій впевнено пройшов небезпечні повороти. репортаж (1).JPGІнспектори ДАІ вправно провели автомобіль через усе місто аж до лікарні, що на вул.Франка. Саме там, на території територіального центру соціального обслуговування «Довголіття», має бути встановлена ця котельня, яка обслуговуватиме власне Центр та Руські фільварки.
Найскладнішою виявилася не важка дорога, а заїзд на місце, де мала встановлюватися котельня. Довжелезний автомобіль ніяк не вписувався у вузькі проїзди. Спеціалісти комунального підприємства героїчними зусиллями все ж заштовхали його на місце. Точні виміри та розрахунки траекторії руху за допомогою перетягування та відсування платформи з вантажем великовантажними кранами досягли цілі. Керував усією операцією особисто генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук.

- Меня внук вдохновлял, а рабочие исполнили эту предельно тяжелую работу. Мне было би стыдно перед ним, - жартома каже Валерій Григорович. - Я очень благодарен всем своим специалистам. Мой Кузьмич (Василь Тарасюк - прим. «КлюЧ») вместе со своими подчиненными несколько ночей вообще не спал, чтобы смонтировать модульний блок котельни. Он даже не брился, сказал: «Поставлю на место котельню, тогда и побреюсь».

Вартість котельні на твердому паливі склала майже мільйон гривень. За словами Валерія Гордійчука, котельня має запрацювати вже наприкінці січня.

Теги: КП "Міськтепловоденергія", котельня, пелети, альтернативні види палива, Валерій Гордійчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.