Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2019

МЕРЕЖА ПРАВОВОГО РОЗВИТКУ

правоСпілка організацій громадянського суспільства «Мережа правового розвитку» (МПР) проводить моніторинг своїх офісів, один із яких розміщений у нашому місті на базі Асоціації юристів м. Кам'янець-Подільський (голова Вікторія Ільчишена).

Усього до мережі входить 25 організацій, що діють у 24 областях України. Основним її напрямком діяльності є розвиток громад. Цього тижня моніторингова група у складі координатора Західного регіону МПР Вікторії Ільчишеної, члена правління МПР Михайла Бардина, експерта з організаційного розвитку Світлани Саламатової завітала до Кам'янець-Подільської міської ради. Відбулася розмова із заступником міського голови Вадимом Савчуком, обговорено як саме співпрацює орган місцевого самоврядування з Асоціацією, наскільки ефективна така співпраця та чи досягається позитивний ефект для міст від спільної діяльності.

Також учасники заходу обговорили подальші кроки щодо реалізації майбутніх спільних проектів. Вікторія Ільчишена поділилася з присутніми планами щодо діяльності в місті Громадського центру правосуддя, продовження дослідження правових проблем в громаді, розвитку медіації в місті тощо.


Теги: «Мережа правового розвитку» (МПР)

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.