Перейти на мобільну версію сайту


26.07.2013

МЕР СПІЙМАВ НА ГАРЯЧОМУ

На гарячому спіймав міський голова дорожніх ремонтників, які ставили асфальт просто в багнюку.
Сьогодні на вулиці Миру триває плановий ремонт проїжджої частини, якому надзвичайно зраділи автомобілісти. Та, разом з цим, всі обурювалися, коли бачили, як стоїть майстер і спокійно спостерігає за працівниками, котрі вкладають асфальт у брудну, непідготовлену ямку. Чи довго такий асфальт протримається? Та чи не є це нераціональним використанням коштів?! Наших з вами коштів!
Цю картину побачив і Михайло Сімашкевич. За такий «ремонт», за словами очільника, винні попали.JPGоднозначно мають нести відповідальність.
Дещо приємнішим було повідомлення, що у вівторок остання машина проїхала вулицею Уральською, вздовж Гунських криниць. Тут розпочалися підготовчі роботи з вкладання плиткою цієї у майбутньому пішохідної зони. Плитку закупили тутешні підприємці, а роботи виконуватимуться за кошти міського бюджету. Приблизно буде витрачено 200 тис. грн, частина з яких піде на заміну освітлення. У планах також модернізувати фонтан, але це поки що плани. Підготовчі роботи та благоустрій довірили КП «Комбінат благоустрою» (директор Руслан Пристач). Проте плитку вкладатимуть чернівецькі фахівці. Роботи на цій новій пішохідній зоні мають завершити до 1 вересня. На цей період також заплановано і оновлення вхідної групи до центрального парку. Тут планують розпочати асфальтування пішохідних доріжок.

Теги: КП «Комбінат благоустрою», ремонт доріг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.