Перейти на мобільну версію сайту


11.04.2014

МЕР ПОЇХАВ НА «МЕР»

Цей тиждень для міського голови був насичений різноманітними зустрічами та відрядженнями. У понеділок Михайло Сімашкевич провів перемовини із польською делегацією на чолі з генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці Кшиштофом Свідереком. Серед членів польської делегації були мер міста Квідзин, заступник міністра юстиції, голова комітету Сенату Польщі з питань еміграції і зв'язків з поляками за кордоном. Під час круглого столу говорили про плани щодо реалізації попередніх домовленостей про співпрацю в різних напрямках місцевого самоврядування.
10 квітня Михайло Євстафійович взяв участь в обговореннні Проекту муніципальної енергетичної реформи в Україні, який стосується плану дій сталого розвитку, енергетичного співпраця.jpgменеджменту та моніторингу.
Нагадаємо, що Кам’янець увійшов до трійки асоційованих міст-партнерів Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (МЕР). Міський голова став підписантом меморандуму про співпрацю з проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»
Підвищити енергетичну безпеку України покликаний проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (МЕР). Він допоможе середнім та великим українським містам збільшити ефективність кінцевого споживання енергії та виробництво чистої енергії, а відтак - скоротити споживання природного газу і зменшити викиди парникових газів.   
Прогнозується, що результатом діяльності проекту має стати економія понад 250 млн. кубометрів природного газу і скорочення до 500 тис. тон викидів СО2. Окрім основного бюджету, в рамках проекту міста зможуть залучити до 200 млн доларів США через міжнародні фінансові організації для реалізації проектів з енергоефективності та виробництва чистої енергії.

Теги: Михайло Сімашкевич, МЕР

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.