Перейти на мобільну версію сайту


29.06.2012

МЕР ПОПРОСИВ ЗАЙМАТИСЯ МІСТОМ, А НЕ ХИЗУВАТИСЯ ПЕРЕД ЖУРНАЛІСТАМИ

26 червня пройшла 28-ма сесія міськради. Серед понад два десятки питань, які виносилися на розгляд депутатів, головним було «Про підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012–2013 рр.».
За словами заступника міського голови Сергія Бабія, під час підготовки до зими на поверхню вилізло безліч питань та проблем. Співдоповідач з цього питання, директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук просив депутатів дуже зважено підійти до розподілу коштів на потреби підприємства під час уточнення міського бюджету.
- Дороги з ямками можуть постояти, вікна непофарбовані – теж, а от залишитися взимку без тепла просто неможливо, - наголосив Валерій Григорович. - Потрібен один мільйон гривень для нормального входу комунального підприємства у зиму.
На різні звинувачення і пропозиції політичних сил, які стосувалися «Міськтепловоденергії», міський голова з обуренням попросив усіх працювати на благо міста, а не займатися політиканством перед журналістами.
У жвавій дискусії відбулося обговорення питання нагородження відзнакою міської ради «Честь і шана» єпископа Кам’янець-Подільської диєцезії римо-католицької церкви Леона Дубравського (Леоніда Дубравського) та керуючого Кам’янець-Подільською епархією УПЦ МП архієпископа Феодора (Олексія Гаюна). Дехто із депутатів зазначали, що це нагороди мирські і не варто їх давати духовенству. Також таке нагородження напередодні виборів виглядає не що іншим як підкупом духовенства. Спокійно, без усіляких політичних заяв, прийнято депутатами рішення про відправку Президенту, Прем’єр-міністру і Голові Верховної Ради нової редакції звернення щодо покращення екологічної ситуації у місті з врахуванням переробки відходів ДП «Довжоцький спиртовий завод».

Теги: сесія міськради, спиртзавод, КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.