Перейти на мобільну версію сайту


19.04.2013

МЕР НЕ ТІЛЬКИ ОБІЦЯВ

17 квітня прийом громадян провів міський голова Михайло Сімашкевич. Питання, з якими кам’янчани зверталися до очільника міста, в основному стосувались комунальної сфери, покращення житлових умов та приватизації земельних ділянок.
Жителі будинку на вул.Нігинське шосе, 55 поскаржилися меру на відсутність благоустрою в їхньому дворі. Нещодавно, за словами мешканців, тут зрізали зелені насадження. Ще одне хвилююче питання стосувалося ремонту даху цього будинку. Минулої весни люди вже зверталися до мера із проханням відремонтувати покриття, і він пообіцяв закласти кошти на ремонт даху в бюджет 2013 року. Обіцяв - і виконав, тож ремонт покрівлі розпочнеться найближчим часом.
Кам’янчанка, що проживає в будинку на вул.Нігинське шосе, 59, звернулась до Михайла Сімашкевича з проханням про розширення житлової площі за рахунок балкону, адже наразі родина із шести чоловік проживає в однокімнатній квартирі. Михайло Євстафійович дав розпорядження створити комісію щодо можливості такої добудови та пообіцяв особисто вивчити це питання, виїхавши за вказаною адресою.
Ще одна кам’янчанка, багатодітна мати, звернулася з питанням щодо надання квартири. Михайло Євстафійович запропонував їй долучитися до Програми «Доступне житло», яка на сьогодні є чи не єдиним вирішенням цієї проблеми, оскільки держава не виділяє коштів на забезпечення соціальним житлом.

Теги: прийом міського голови

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.