Перейти на мобільну версію сайту


24.03.2017

МЕНШІСТЬ «ЗАТИСНУЛА» БІЛЬШІСТЬ

На позачергову сесію в п’ятницю, 17 березня, зібралися районні депутати, аби прийняти «Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України щодо категоричної незгоди з діями влади, яка застосувала силові методи стосовно учасників мирного заходу та підтримки блокування торгівлі між Україною і ОРДЛО». Із 20 присутніх народних обранців, 19 висловилися «За». 

Нікому не потрібним піаром назвав звернення депутат райради, голова РДА Василь Сукач, який, до речі, єдиний за нього не голосував, та запропонував на розгляд альтернативне звернення. Воно практично нічим не відрізнялося від того, що представили його колеги.

Здавалося, сесія з одним питанням порядку денного пролетить досить швидко, але під час голосування стало зрозуміло, настільки важливим воно було для так званої районної меншості. Вперше за каденцію вона не залишила вибору й місця для маневру трійці в президії на чолі з головуючим Борисом Бецом. Як не крути, а звернення довелося прийняти.

Варто відмітити, що цього протистояння могло би й не бути, якби народні обранці під час засідання попередньої сесії райради більш відповідально поставилися до виконання своїх обов’язків та проголосували за це ж звернення (минулої сесії для прийняття позитивного рішення не вистачило двох голосів - прим. Авт.). І за те ж таки, минуле рішення, голосував Василь Сукач, а цієї сесії за аналогічне - вже ні.

Напевне, провладні цього разу, як, можливо, і завжди, виконували ЦУ, як голосувати і чи робити це взагалі, адже як пояснити низьку явку депутатів та відсутність більшості народних обранців саме з партії влади? Не менш дивною була і позиція районних радикалів - Бурбана і Антимиса, які минулої сесії за звернення не голосували, а вже цієї опинилися серед ініціаторів проведення пленарного засідання. Останній, до речі, хоч був серед ініціаторів, але на сесію не з’явився, напевне, були більш нагальні справи, аніж вирішувати долю українського народу.


Теги: сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.