Перейти на мобільну версію сайту


12.02.2016

МЕДИКИ ДАВАЛИ ПРОПОЗИЦІЇ

11 лютого голова районної ради Борис Бец разом із головним лікарем ЦРЛ Віталієм Шевчуком провели робочу нараду в смт Стара Ушиця.

Чиновники поспілкувалися із колективом Староушицької районної лікарні №3 та вислухали їхні пропозиції, як у майбутньому функціонуватиме заклад у зв’язку з реформуванням галузі охорони здоров’я.

Сьогодні на державному та обласному рівні активно обговорюється питання функціонування малопотужних відділень та дільничних лікарень, адже реформа, в першу чергу, передбачає раціональне використання бюджетних коштів.

Голова райради Борис Бец, спілкуючись із медиками, наголосив на тому, що стоїть на позиції збереження закладу, але він має бути реорганізований зі змінами організаційно-правової форми. Якби фінансування ЦРЛ здійснювалося з обласного бюджету і лікарня могла себе повністю забезпечити, то заклад не потрібно було б закривати, щоб він надавав, у першу чергу, медичну, а не медико-соціальну допомогу. Такої думки дотримується і Віталій Шевчук. Колектив лікарні теж погодився з пропозиціями гостей.

З 1 січня 2017 року, відповідно до законопроектів, лікарні у формі бюджетних установ не будуть отримувати фінансування. Фінансуватимуться лише реорганізовані лікарні.

Теги: Староушицька районна лікарня, ЦРЛ, Віталій Шевчук, Борис Бец, реформа медицини

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.