Перейти на мобільну версію сайту


10.08.2018

МАЮТЬ БУТИ ЯКІСНІ

дорогиПринаймні, такими бачить дороги заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, який 7 серпня перебував на Хмельниччині з робочим візитом та проінспектував хід виконання ремонтних робіт на автодорозі Н-03 «Житомир-Чернівці».

Наразі ремонтні роботи проходять одразу на кількох обласних об’єктах: на Кам’янеччині їх аж три – облаштування третьої смуги руху на підйом на «Тещиному язику», капітальний ремонт мосту через р.Мукша та вулиці Північної.

На Хмельниччину для покращення стану автомобільних доріг Урядом передбачено 302 481,438 тис. грн.

– Я задоволений темпами виконання ремонтних робіт. Щодо їхньої якості, то наступного тижня представники ДП «Дорожній контроль якості» проведуть заміри на всіх ділянках. Відтак підрядник має показати відповідну якість і лише після цього з ним будуть проведені розрахунки, – зазначив заступник міністра під час огляду об’єктів ремонту.

Також Юрій Лавренюк додав, що у вересні проводитиметься перерозподіл коштів і так, як Хмельниччина рухається гарними темпами, навіть випереджаючи графік, будуть додатково спрямовуватися кошти на ремонтні роботи, щоб до листопада зробити по максимуму.

Наразі Хмельницька область входить у трійку областей, які найкраще освоюють кошти на дороги. Залишилася справа за малим – якісним результатом.


Теги: ремонт доріг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.