Перейти на мобільну версію сайту


27.09.2019

МАЙСТЕР НА ОДНУ ГОДИНУ ПЕРЕМІГ

проекти20 вересня відбувся фінал профорієнтаційного конкурсу бізнес-проектів «Живи та працюй в Україні», який проводився в рамках проекту «Молодіжна столиця України». Головна мета – мотивація молоді до самозайнятості, легальної праці, сприяння розвитку підприємницького потенціалу.

У фіналі конкурсу взяло участь 6 кращих команд міста (ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти», ЗОШ №6, ЗОШ №10, ЗОШ № 11, Кам’янець-Подільський ліцей, НВК №9 імені А. Трояна). Вони презентували свої бізнес-проекти перед конкурсною комісією та глядачами.

Учасники вже є переможцями, адже їм підкорилася вершина винахідливості, креативності та інтелекту. У кожного з них є блискавка творчості і саме вони зможуть змінити наше місто, регіон, країну на краще.

Під час представлення своїх проектів діти продемонстрували широку обізнаність у різних сферах підприємницької діяльності та вміло вступали в дискусію з членами журі. Боротьба була безкомпромісна і лише з мінімальним відривом перемогу здобула команда ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» зі своїм бізнес-проектом «Майстер на одну годину».

Наприкінці заходу директор Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості Наталія Постова, як голова журі, привітала всі команди з умінням креативно генерувати бізнес-ідеї та вмінням відстоювати свою думку. Всі учасники змагань були нагородженні дипломами та подарунками від міського центру зайнятості та міськвиконкому.


Теги: конкурс бізнес-проектів «Живи та працюй в Україні»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.