Перейти на мобільну версію сайту


22.05.2015

МАЙДАНЧИК ВІД КЛИЧКІВ У «СЛАВУТИНКИ»

Спортивний майданчик від «Фонду братів Кличків» цьогоріч виграла школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка». На честь 10-ліття проекту по Україні буде встановлено 20 таких майданчиків, які відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим спортивний майданчикта стильним дизайном. Проект здійснюється за підтримки Coca-Cola Foundation.

Єдина в Кам’янці-Подільському та й, зрештою, у Хмельницькій області «Славутинка» яскаво підтвердила гасло Фонду - «Борись за свою мрію!». І за неї боролися увесь педагогічний, батьківський та учнівський колектив закладу, а також небайдужі кам’янчани, які брали участь у інтернет-голосуванні.

Варто зауважити, що цьогоріч на конкурс приймалися заявки винятково в електронній формі. Виграти сучасний спортмайданчик забажали більше 2 тисяч навчальних закладів України, а пощастило лише 20-тьом. І вдвічі приємно, що в Кам’янці-Подільському живуть такі ініціативні, наполегливі та небайдужі до дітей люди!

15 травня розділити радість від перемоги разом із «славутинцями» приїхали керівник спортивних проектів «Фонду братів Кличків» Віктор Колесник, начальник міського управління освіти і науки Світлана Старченко, ідейний натхненник участі «Славутинки» в проекті, батько першокласника Максима, Олег В’юнов.

спортивний майданчикСпільно з директором навчального закладу Оленою Козловою вони перерізали урочисту червону стрічку.. За якусь мить новий спортмайданчик наповнився веселим гамором - малеча із задоволенням апробовувала новий спортивний інвентар. До речі, організатори заходу приїхали не з порожніми руками, а з купою подарунків, солодощів та напоїв від спонсора свята.

Чи важко було отримати нагороду, ми запитали директора «Славутинки» Олену Козлову.
- Це наша спільна перемога, - каже Олена Володимирівна. - Я дякую всім кам’янчанам, які нас підтримали. Ви - найкращі! Вкотре переконалася, що спільними зусиллями можна досягнути будь-якої мети.

Тепер дітки матимуть змогу займатися спортом на літньому майданчику, а ще - все життя згадуватимуть те море незабутніх вражень, яке їм подарували організатори свята!
У проектах від «Фонду братів Кличків» ми беремо участь не перший рік, але пощастило лише зараз. Таки дійсно, попри все варто боротись за свою мрію!

Теги: спортивний майданчик, Фонд братів Кличків, школа-інтернат №2, "Славутинка"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.