Перейти на мобільну версію сайту


11.07.2014

МАЙДАН ВИМАГАЄ

У Дунаївцях розгорнуть наметове містечко.
17 липня під стінами Дунаєвецької райдержадміністрації розміститься наметове містечко. Активісти Майдану вимагатимуть відставки окремих посадових осіб.
На початку тижня на ім’я міського голови Станіслава Небельського надійшло звернення від Дунаєвецького ГО «Майдан» з інформацією щодо організації акції протесту «Майдан не простить! Майдан вимагає!»
Причиною проведення акції стало ігнорування вимог територіальної громади району щодо звільнення з займаних посад чиновників, які причетні до відмивання та розкрадання державних коштів шляхом організації корупційних схем, підтримки територіального розколу цілісності України, зловживань службовим становищем.
Учасники акції, а їх за попередніми підрахунками буде більше 200 осіб, планують протестувати до тієї пори, поки не вирішаться вимоги територіальної громади.
- Люди із заплямованою репутацією не повинні займати керівні посади, - зазначив голова ГО «Контроль громади» Василь Гандзюк. - Ми передали списки із прізвищами голові райдеражміністрації та районної ради. Сподіваємося, що вони приймуть правильні рішення.

Теги: Дунаївці, Майдан, акція протесту

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.