Перейти на мобільну версію сайту


25.07.2014

МАТЕРЯМИ ПООБЯЦЯЛИ ЗАЙНЯТИСЬ

Наступного дня після акції протесту проти тарифів на комунальні послуги в місті виник черговий скандал. 22 липня на мітинг разом зі своїми чадами зібралися мами, котрі перебувають у післяпологовій відпустці по догляду за дітьми до 3-х років.
Дуже агресивні, войовничо налаштовані жінки вимагали від міського голови негайної виплати їм «дитячих» грошей, які нині затримуються, та повернення скасованих прем’єр-міністром Арсеніє Яценюком виплат (мова йде про 130 грн щомісячно, передбачених для дітей від 2-х до 3-річного віку).
Молоді матері обурювалися, що через затримку грошей вони не можуть поповнити рахунки мобільних телефонів, заплатити за Інтернет, що в них уже по троє дітей, у декого чоловік не працює, тож сім’ю немає чим годувати.
Слід зазначити, що гроші виділяються на утримання й виховання дитини, а не на поповнення рахунків телефонів, Інтернету чи утримання чоловіків. Одна мама-одиначка взагалі розійшлася не на жарт, мовляв, вона народила дитину для держави, а держава тепер не хоче їй платити. З цього приводу хочеться запитати, чи є в цієї жінки замовлення від держави на народження дітей? Узагалі-то, люди народжують для себе і щоб продовжити свій рід, а не для того, щоб державамами.jpg утримували інших членів сім’ї чи спонсорувала пляшку для чоловіка.
Звичайно, дуже погано, що гроші на дітей приходять із затримкою та ще й їх урізають. На жаль, ці проблеми міська влада не вирішує, бо вона не є розпорядником коштів. Проте ця акція вкотре довела, що її організував дуже поганий режисер, який привів бідолашних жінок не в ту інстанцію. Варто було би брати штурмом Верховну Раду, а не міську.
Попри все міський голова Михайло Сімашкевич зустрівся з обуреними матерями.
- Я розумію вашу стурбованість, адже сьогодні, коли дорожчають продукти харчування, комунальні послуги, нехай і невелика, але ця сума булаби  для вас важливою, - зазначив Михайло Євстафійович. - Догляд за дитиною забирає більшу частину вашого бюджету. На жаль, не в компетенції міської влади вирішувати питання соціальних виплат, бо це вирішується на рівні держави. Я вже мав розмову з народним депутатом Володимиром Мельниченком, який ініціюватиме звернення до Кабміну, профільного комітету Верховної Ради з проханням переглянути законопроект і не вдаватися до таких непопулярних рішень, адже економити на здоров’ї та достатку наших дітей не можна.
Також з жінками під стінами міської ради зустрілася директор департаменту соціального захисту населення Людмила Позинюк.
- Ми теж стурбовані, що відбуваються такі непопулярні речі, - прокоментувала Людмила Володимирівна. - З 1 липня поточного року вступив у дію Закон України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», згідно з яким буде припинено виплати допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку.
Нагадаю, що особи, діти яких народженні з 1 липня 2014 р., отримуватимуть допомогу при народженні дитини у розмірі 41280 грн, незалежно від кількості дітей. Виплата допомоги здійснюється одноразово в сумі 10320 грн, решта суми виплачуватиметься впродовж наступних 36 місяців рівними частинами, а саме по 860 грн на місяць.
Особи, діти яких народженні до 30 червня 2014 р., отримуватимуть допомогу при народженні дитини у розмірі, встановленому на дату народження дитини, а саме: на першу дитину - 30960 грн, на другу - 61920 грн, на третю та наступних дітей - 123840 грн.

Теги: мітинг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.