Перейти на мобільну версію сайту


10.08.2012

МАСШТАБНІ ЗМІНИ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ МЕРЕЖ

9 серпня відбувся виїзний брифінг, на якому журналістів місцевих ЗМІ знайомили з підготовкою КП «Міськтепловоденергія» до опалювального періоду. Журналісти на власні очі побачили, що робота в цьому напрямку «кипить». Монтується нова автоматизована котельня, прокладаються нові теплові та водяні мережі, проводиться капітальний ремонт обладнання. За півроку освоєно понад 20 млн. грн, а всього планується освоїти 50 млн. грн.
Показовою щодо зношеності системи водопостачання є ситуація біля житлового будинку на вул.Фрунзе, 3. Тут стався порив водопровідної мережі, яка експлуатується з 1961 року.
- Лише за минулі вихідні на аварійно-диспетчерську службу надійшло 94 заявки, з них 51 - по каналізації, а решта – проблеми з водопостачанням, - розповідає директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук. – Забиття каналізації – це взагалі якийсь жах, бо люди не хочуть засвоїти елементарних правил культури.
Нововведення очікують на внутрішньобудинкові мережі. Спеціалісти з комунального підприємства виготовили установку, яка промиває труби та знімає накип. Ця процедура дозволить підвищити тепловіддачу мережі.
- Кажуть, що у старих будинках мікрорайону Черемушки погані труби, але це не так. Тут якісні старі труби, які переживутьгордійчук.jpg ще багатьох з нас, - коментує Валерій Григорович. – Ми їх промиємо і все буде гаразд.
На сьогодні процедуру промивання проведено вже у 8-ми будинках.
Нещодавно було презентовано запуск конгенераційних установок на новій котельні (вул.Князів Коріатовичів, 56). Це буде перша в місті автоматизована котельня.
Невдовзі розпочнуться масштабні роботи із модернізації каналізаційних мереж. З Держбюджету при співфінансуванні з міської казни на це виділено 2,4 млн. грн. Планується замінити центральний каналізаційний колектор, який розміщений на проспекті. Наступного тижня розпочнеться заміна 2,4 км каналізаційної мережі: вул.Червоноармійська - вул.Князів Коріатовичів (до вул.Матросова). Уже з Румунії надійшла перша партія нових труб. Термін експлуатації їх може становити 100 років.
Завершується прокладання нової водопровідної мережі, яка пролягає по вул.Нігинське шосе. Там за кошти кредиту Світового банку буде замінено 3,5 км аварійної мережі.

Теги: КП "Міськтепловоденергія", Валерій Гордійчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.