Перейти на мобільну версію сайту


22.05.2020

МАРШРУТКИ НА СТАРТІ

Віднині почали курсувати маршрутки. Щоправда, не всі бригади вийшли на маршрути, адже за час карантину частина водіїв звільнилася. На роботу вони зможуть оформитися лише з 1 червня. Не функціонуватиме лише соціальний автобус №20, який наразі на ремонті. Дискусії нині відбуваються навколо маршруток, які обслуговують напрямки Підзамче та Мукшу Китайгородську. Сюди водії їздити не хочуть.

Возитимуть пасажирів виключно стільки, скільки сидячих місць і в масках. Тому нам усім потрібно навчитися бути
уважними один до одного, дотримуватися соціальної дистанції. А також, щоб не було непорозумінь і бійок на зупинках, потрібно ставати в чергу. Так роблять у всьому цивілізованому світі та в багатьох містах України.
Бо ж неодноразово під час карантину працюючі люди, які мали відповідні довідки на проїзд, були свідками хамської поведінки по відношенню до них. Так, минулого тижня двоє пенсіонерів зухвало прорвалися на маршруті №23 в салон, і, коли їх попросили вийти, вони довго пручалися і ніякі благання залишити автобус не допомогли. Крім того, багато людей запізнилися на роботу. Серед них були й медики. На цьому ж маршруті, але вже від довжоцької церкви, жіночка поважного віку кілька разів доїжджала до Старого міста. Водій жалів її і підвозив, адже пасажирів зазвичай було небагато в салоні. Але людський фактор нахабності спрацював по іншому. І наступного разу вона вже наскликала подружок. Чоловік відмовився вкотре пустити їх в автобус і вони зчинили ґвалт, який супроводили прокльонами…

Що стосується транспортного сполучення в районі та області, то наразі до понеділка очікується Постанова КМУ. В ній має бути прописаний дозвіл на відновлення перевезення. Відповідне рішення має прийняти комісія з питань ТЕБ і НС Хмельницької обласної адміністрації, а потім відповідно в Кам’янець-Подільському районі.

Отже, КАМ’ЯНЧАНИ! Шануйте одне одного, будьте толерантними. Не беріть маршрутки штурмом, займіть чергу і не нервуйтеся, бо ж за кілька хвилин підійде наступна маршрутка. Не нервуйте водіїв, адже вони сидять за кермом транспортного засобу, у який ви заходите, годинами, щоб довезти кожного з нас у потрібне місце і саме вони відповідають за нашу з вами безпеку. Крім того, це їх будуть штрафувати за по рушення карантинних вимог.

Теги: маршрутки, карантин

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

https://donorspermy.com/    

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.