Перейти на мобільну версію сайту


01.05.2014

МАМАЙ ПРОЙШОВСЯ ІНДУСТРІАЛЬНОЮ

Ще на початку осені «чорні» трубокопачі почали виймати із землі труби вздовж території колишньої котельні заводу дереворізальних інструментів (нині заводу Петровського), починаючи з середини вул.Чехова від проспекту Грушевського, по колишній об’їзній, далі в напрямку вулицю Індустріальної, між територією заводів ДРІ та «Сільгоспмашу».
Сказати, що після їхніх робіт цією територією пройшовся Мамай, то це нічого не сказати. Тут якийсь «газда» порозривав вждовж паркану траншеї, аби демонтувати труби, які були закопані. Колись тут проходила відомча теплотраса від котельні заводу ДРІ. Підприємство віддало Богу матраци.JPGдушу, і от тепер якісь махінатори, що знали інформацію про колишнє народне майно, вирішила нагріти на ньому руки.
Що ж до людей, власників цього добра, то їх вже давно на підприємстві немає: одних звільнили, інші вийшли на пенсію. Жоден з них, колишніх власників, не піде виймати із землі свою частку у належних йому кількох десятків сантиметрів труби. А якщо зібрати до купи ті сантиметри 1200 працівників, тож можна і збагатитися.
Отже, хто вчасно заволодів інформацією, той і може збити собі капітал. Саме так зробив цей «газда», привласнивши народне майно. Можливо, було би й нормально забрати із землі труби, аби вони не гнили, бо ж все одно вони не використовуються за призначенням. Свого часу від цієї районної котельні обігрівалися багатоповерхівки тієї частини міста, зокрема на Хмельницькому шосе. Згодом керівництво «Міськтепловоденергії» порушувало питання про передачу цієї котельні на баланс підприємства, але з невідомих причин тодішня влада це питання не довела до логічного завершення. Котельню по-господарськи, як і звикли вчиняти з громадським, вирізали на металобрухт. Черга демонтувати мережу дійшла восени. Що й було зроблено. Проте скільки шкоди зроблено для міста і хто тепер це все доведе до ладу, невідомо.
Там, де розрили траншею, колись були тротуарні доріжки. Нині вони схожі на мамаєве побоїще. Туди з усього міста звозять різне сміття. Навіть хтось примудрився вивезти цілу купу старих матраців та пір’яних подушок. Як же зраділи цигани, вибравши кращі речі собі - це відомо лише власникам гаражів неподалік новоствореної сміттярки.
Можливо, ніхто б і не дізнався про таке свинство, якби не... Добре бути господарем у своїй хаті, а за її межами можна нівечити й смітити.

Теги: репортер крокує містом

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.