Перейти на мобільну версію сайту


07.06.2019

МАЛЕНЬКІ КАМ’ЯНЧАНИ СВЯТКУВАЛИ

святоЗа сприяння міського голови Михайла Сімашкевича сьогодні на запрошення приватного підприємця Тамари Савенкової для 25 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах нашого міста, було організовано безкоштовне відвідання парку атракціонів.

Юні кам’янчани розважалися та ласували морозивом. Опікуни та батьки щиро дякували міській владі та організаторам свята за проведення цікавого насиченого дозвілля для дітей.

Із гостинцями до дітей, які потребують особливої турботи, завітали Михайло Сімашкевич і Володимир Мельниченко в заклад дошкільної освіти №17 «Світлячок».

Гості привітали малечу з пройдешнім святом – Днем захисту дітей, передали солодощі та сертифікати на відвідування розважального центру. А у відповідь отримали щирі усмішки і дитячий сміх.

– Ми ніколи не забуваємо при цих діток. Завжди провідуємо їх, передаємо подарунки, приділяємо максимум уваги, бо це ті категорії, які її особливо потребують, – додав міський голова.


Теги: свято для дітей

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.