Перейти на мобільну версію сайту


15.06.2012

МАКІЯЖ ПОТРІБЕН МІСТУ

Вчора на черговому засіданні виконкому серед основних питань обговорювалася концепція реконструкції майдану Відродження. Зазначалося, що ця територія є продуктом радянського часу кінця 60-их минулого століття. Тому сьогодні 12.jpgвона не тільки фізично, але й морально виглядає застарілою. Пішохідні доріжки понівечено, деякі дерева посохли, з декоративних кущів утворилися хащі, а п’єдестал, де стояв батько пролетаріату, осиротів.
Представлений план реконструкції майдану Відродження виглядає досить цікавим та сучасним. Планується розділити майдан на три зони – офіційну, західну та східну. Будуть створені зручні проходи, місця для відпочинку, фонтани, квітники. Вздовж вулиць Огієнка і Лесі Українки буде встановлено лавочки, а також створено паркінг «з кишенями».  Проект передбачає створення фонтанів з символікою міста. Щоправда, це надто дороге задоволення.
На створення нового обличчя майдану вже витрачено 50 тис.грн. Планується, що для остаточного його завершення залучатимуться кошти інвесторів. Втілюватиметься проект впродовж наступних 5 років.
Також на засіданні йшла мова про затвердження концепції реконструкції та розвитку центральної вулиці міста – (вул.Соборна). Тут слід замінити 9 тисяч квадратних метрів тротуару, зробити дворові проїзди, провести належне озеленення та благоустрій. Згідно з концепцією, ця вулиця має стати пішохідною: посередині неї будуть встановлені літні майданчики, де люди зможуть відпочивати, поїсти чи випити. Місця для облаштування таких майданчиків будуть виставлені на конкурс.

Теги: реконструкція міста

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.