Перейти на мобільну версію сайту


21.11.2014

МАКІЯЖ ОГІЄНКА ТРИВАЄ. СЛОВО ЗА КАМ’ЯНЧАНАМИ

Цього разу під час брифінгу із заступником міського голови Сергієм Бабієм мова йшла про обличчя центру міста. Минулого року були прожекти з приводу переформатування майдану Відродження, але грошей орган самоврядування на них не має.
Нині мова йшла про відрізок вулиці Огієнка, вздвож території Будинку зв’язку, який має робочу брифінг.jpgназву Європейський сквер. Цю частину міста кам’янчани створювали 40 років тому, і вона вже не має такого привабливого як для центру міста вигляду.
Узятися за сквер допомогла понівечена проїжджа частина вулиці. На її асфальтування було виділені кошти, але комунальники за дорученням міського голови пішли іншим шляхом. Було вирішено відрізок вулиці вимостити плиткою, звузити його, облаштувати велосипедну доріжку і викласти тротуари плиткою, щоб більше не повертатися до цієї ділянки. Крім того, з вулиці прибрали залізобетонні електроопори, і всі електричні мережі заховали під землю. Натомість встановили сучасні стилізовані ліхтарі зі світлодіодними енергозберігаючими елементами.
Плитку встановлять лише з боку парної нумерації будинків, там же вздовж будівлі «Укртелекому» впорядкують прилеглу територію, встановлять лавочки та фонтани, принаймні з цього приводу точаться розмови. Проте в цієї ідеї є як прихильники, так і опоненти. За проектом квітники піднімуть на висоту 50 см і на їхніх бордюрах можна буде сидіти.
Отже, слово за кам’янчанами. Також городяни можуть вплинути і на назву цього скверу, він не обов’язково має бути Європейським. Наразі проводяться перемовини з власником прилеглої території, аби він дозволив встановити стилізовані флагштоки для прапорів країн членів Євросоюзу.
Аби не псувати вигляд усієї концепції, буде демонтовано кіоск тютюну на розі з Соборною. Що ж до іншого боку тротуару, то прийнято рішення, що його вимостять за рахунок підприємців, які мають там бізнес. а от фасади будинків потребують негайного ремонту, як і дахи.

Теги: вул.Соборна

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.