Перейти на мобільну версію сайту


09.03.2012

Маємо те, що маємо

Кожен народ заслуговує на своїх політиків: наше життя залежить від того, яких політиків ми обираємо. Уявіть собі: з п’ятидесяти народних обранців міста лише дев’ятеро вирішили повчитися на семінарі для депутатів, який у нашому місті проводив Міжнародний республіканський інститут (м.Київ).
DSC06799.JPGСеред обранців були помічені Наталія Кіященко, Вадим Мендограло та Михайло Головльов. З відповідальністю до семінару поставилися Сергій Акимович, Андрій Гамалій, Іван Нетеча, Дмитро Новіков, Надія Сільченко та Олександр Шкварський.
Також у семінарі взяли участь секретар міськради Василь Сенюк, працівники відділу обслуговування ради. Депутат Черкаської міської ради Любов Майборода, один із лекторів семінару, розповіла, як на практиці впроваджувати законодавчу базу в депутатській діяльності, як відстоювати інтереси виборців, як правильно контролювати бюджет і виконання міських програм.
Ще один викладач, експерт Інституту політичної освіти, депутат кількох скликань Закарпатської обласної та Ужгородської міської рад Олександр Солонтай навчав наших обранців, як реалізовувати постулати Законів «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян». Він детально розповів, як ефективно планувати та проводити сесії.
Пані Люба слушно зауважила: «Якщо ви прийшли в раду не на один день, не бійтеся людей, йдіть до них! І нічого страшного, коли на початку зазнаєте фіаско, зате потім знайдете спільну мову».
- Кожен розділ семінару закінчувався практичними завданнями, - розповідає депутат міськради Андрій Гамалій. - Ми спробували скласти звіт для виборців, розробити комунальний проект. Одне на сьогодні зрозуміло чітко: опозиція і влада повинні працювати спільно над будь-яким проектом, який стосується міста. Чим більше ми зустрічаємося і працюємо до сесії в комісіях, тим виваженішими є наші рішення. Скільки б ми не знали, потрібно вчитися, бо варимось у своїй каші, а тут приїхали фахівці, котрі мають величезний досвід і діляться ним. Ми мали можливість отримати відповіді на запитання, які нас цікавили.
- Семінар надзвичайно корисний, - додає Надія Сільченко. - Не потрібно ніколи соромитися вчитися. У наших колег багато корисних напрацювань, які вкрай необхідні у депутатській роботі.
- Навчання було вкрай змістовним і корисним, - додає секретар міськради Василь Сенюк. - Про єдине шкодую: що не запросили на семінар депутатів від району. Я пізно схаменувся, але виправимо це наступного разу.

Теги: влада, семінар, депутати

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:








Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/




Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.