Перейти на мобільну версію сайту


15.11.2013

МАЄМО КИЇВСЬКЕ ПЕРЕХРЕСТЯ

9 листопада на перехресті Данила-Галицького та Лесі Українки було велелюдно. Після недовготривалої перерви на реконструкцію бездіюче перехрестя ожило та, разом з цим, отримало символічну назву «київське», бо гроші на вимощення його бруківкою надало київське земляцтво.
На офіційне відкриття перехрестя, як представник ГО «Кам’янець-Подільське земляцтво» в м.Київ, завітав екс-мер Олександр Мазурчак.
- Завдяки справжнім патріотам міста вдалося провести реконструкцію вже кількох перехресть, - зазначив міський голова Михайло Сімашкевич. - Приємно, що дізнавшись про нашу ініціативу вимощення перехресть, відгукнулися кам’янчани і безпосередньо колишній міський голова Олександр Мазурчак. Тішить, що кам’янчани не забувають про рідне місто і допомагають стати йому привабливішим.
- Незважаючи на те, що я переїхав у столицю, - каже Олександр Володимирович, - мені не байдужа доля Кам’янця, бо його я вважаю своїм рідним містом. То чим можу, тим намагаюсь допомогти. Також приємно відзначити, що сьогодні місто змінилось на краще, з’явились нові цікаві об’єкти, такі як «Лебедине озеро», фонтани, оновлено Центральний міський парк. На цьому список гарних справ не завершиться, ми й надалі намагатимемося підтримувати різні починання.
Можливо в нашому місті з’являться перехрестя й інших земляцтв.  
Наступним перехрестям, яке планується викласти бруківкою, має стати Огієнка та Драгоманова.

Теги: перехрестя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.