Перейти на мобільну версію сайту


15.09.2017

ЛЮДИ ПРОТИ!

Слова похвали заслуговує громада вулиці Суворова. Її мешканці не бажають, щоб їхню вулицю перейменовували, бо цього просто комусь захотілося, при цьому безпідставно створили проблеми простим мешканцям, яким і без того нелегко живеться. 

На зустріч до людей прибули міський голова Михайло Сімашкевич, його заступник Сергій Бабій та депутати міськради. Мешканці Суворова наполягають і вимагають, щоб вулицю Суворова виключили зі списку на перейменування. Це питання вкотре пообіцяли включити до порядку денного сесії. Жителі цієї вулиці окреслили владі низку проблем, які існують на Польських фільварках. Окрім того, що тут відсутні тротуари, погане дорожнє покриття, жахливе освітлення вулиць, ще й немає в достатній кількості майданчиків для збору побутового сміття. Тут на 9 прилеглих вулиць до Суворова лише один майданчик, куди всі Польські фільварки зносять не лише побутове сміття, але й різне будівельне та мотлох. Попри те, що комунальна служба постійно вивозить ТПВ, потрібно, щоб двірники прибирали навколо. Міський голова пообіцяв вивчити проблему і додати майданчики в інших місцях на Польських фільварках. Також Михайло Євстафійович повідомив, що цього року буде проведено ремонт вулиці Вутіша, яка нині знаходиться в жахливому стані. Вже виділено на ці потреби 500 тис. грн. Порушувалося питання щодо курсування БРДМу річкою, який псує берег, та польотів над домівками мешканців Польських фільварок. А також про те, що електростанція краде з річки воду, і тепер ніхто не може на ній відпочивати. Вимагали люди також повернути в користування громади галявину біля мосту, який веде зі Старого міста на Польські фільварки, яку обгородив підприємець.

Теги: декомунізація, вул.Суворова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.