Перейти на мобільну версію сайту


20.04.2018

ЛЮДЕЙ ЕКСПЛУАТУЮТЬ, КАЗНУ НЕ НАПОВНЮЮТЬ

Відповідно до розпорядження міського голови Михайла Сімашкевича, створено комісію на чолі з заступником Вадимом Савчуком для проведення перевірки магазинів (торговельних точок) на предмет недопущення зараження різними захворюваннями (грибкові враження, педикульоз, короста, гнійничкові та інші хвороби) населення міста. 

З 10 до 20 квітня комісія обстежувала магазини з продажу товарів бувших у використанні (секонд-хендів). Особливу увагу звертали на наявність висновку санітарно-епідеміологічної експертизи на кожну партію товару, сертифікат про дезінфекцію від постачальника та медичні книжки у продавців, а також офіційне оформлення працівників та їхні умови праці.

Виявляється працівників у секондах просто експлуатують. Замість 40 годин на тиждень вони працюють по 50, але це приховують. І люди змушені мовчати, бо іншої роботи не мають. Багато працівників офіційно не оформлюють. Відповідних документів у магазинах немає, лише в деяких були якісь незрозумілі ксерокопії. Нині комісія закінчила роботу і має звітувати перед міським головою. Надалі перевірятимуться й інші установи та заклади.

Теги: адмінкомісі, перевірка торгових закладів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.