Перейти на мобільну версію сайту


17.05.2019

ЛЮБИТИ СЕРЦЕМ, РОЗУМІТИ КРАСУ

ЦДТПід таким гаслом 10 травня в Центрі дитячої та юнацької творчості Гуменецької сільської ради відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

На святі дитячих талантів були присутні голова Гуменецької сільської ради Інна Абдулкадирова, секретар сільської ради Ліна Слободян, начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Лілія Срібняк. Оцінювали виступи журі конкурсу – заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Жолобок Н.В., завідувач навчально-методичного відділу художньо-систематичного виховання школярів Стельмах І.А., методист відділу Митко О.М.

Перед початком конкурсу відбулася презентація виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. На огляд було представлено 100 робіт, які виконані в 22 техніках та проведено 6 майстер-класів: оригамі; народна лялька; різьблення по дереву; в’язання гачком; писанкарство; початкове технічне моделювання.

У різножанровій концертній програмі взяли участь понад 260 вихованців, які продемонстрували блискуче виконання у вокальному, інструментальному, хореографічному, фольклорному та літературно-мистецькому жанрах.

Після завершення концерту до глядачів та присутніх звернулись сільський голова Інна Абдулкадирова, заступник директора з навчальної роботи ХОЦНТТУМ Жолобок Н.В., начальник відділу освіти, КСіТ Гуменецької сільської ради Лілія Срібняк, які щиро подякували творчим колективам та їх керівникам за плідну та професійну підготовку концертних номерів.


Теги: огляд-конкурс художньої самодіяльності, ЦДТ, с.Гуменці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.