Перейти на мобільну версію сайту


15.11.2019

ЛІФТИ ЗУПИНИЛИ

ліфтЗа рішенням Хмельницького господарського суду у м.Кам’янець-Подільський припинено експлуатацію 40 ліфтів у 18 житлових будинках. Відповідний наказ судом видано СКП «Міськліфтсвітло».

Загалом у місті нараховується 257 пасажирських ліфтів. У 2019 р. закінчився нормативний термін експлуатації в 25 років. За час судового провадження управлінські компанії та ОСББ самостійно за власні кошти провели експертне обстеження частини ліфтів та виконали необхідні роботи для продовження експлуатації ліфтів. Таким чином відновили роботу 43 ліфта, повідомляє заступник міського голови Сергій Бабій.

Вартість комплексного капітального ремонту одного ліфта складає 250-350 тис. грн. Однак для відновлення низки ліфтів достатньо виконати заміну тягових канатів вартістю 12 тис. грн, що цілком під силу співвласникам житлових будинків.

Міська рада на підставі рішення 44 сесії міської ради №2/44 від 07.11.2017 р. «Про затвердження Програми «Капітальний ремонт багатоквартирних житлових будинків м.Кам’янець-Подільський на 2018-2022 рр.» може надати фінансову допомогу у розмірі 90% від загальної вартості робіт. З січня 2020 р. цей розмір співфінансування складатиме 80%. Однак наразі кошти у міському бюджеті відсутні для виконання капітального ремонту.

Міська рада у першу чергу надаватиме фінансову допомогу співвласникам житлових будинків на виконання капітального ремонту ліфтів, згідно з чергою та де ще жодного разу не виконувались ремонтні роботи і ремонт потребуватиме значних капіталовкладень.


Теги: ліфти на експертизу

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.