Перейти на мобільну версію сайту


14.09.2018

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ КРОС «ЮНІФАЄР»

марафон9 вересня військовослужбовці Центру розмінування та 201 навчального Центру підготовки фахівців оперативного забезпечення Збройних сил України долучилися до благодійного легкоатлетичного кросу «Юніфаєр», який організували і провели військовослужбовці другої об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади.

Участь у забігах, а це дистанції на 26,1 км, 15, 10 та 5 км, взяли більше півсотні українських і канадських військовослужбовців. Ця спортивна акція має доброчинний характер, мета якої – збір коштів за рахунок добровільних внесків усіх його учасників. У підсумку було зібрано майже 12 тис. грн благодійної допомоги, яка буде спрямована на потреби поранених військовослужбовців та ветеранів Збройних сил Канади.

– Цей марафон був започаткований у Збройних силах Канади 5 років тому і проводиться щорічно восени, – підкреслив командир об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади майор Джошуа Бай. – Легкоатлетичний забіг має назву «Юніфаєр», ідентичну з назвою нашої операції. Кошти від нього надходять до канадських фондів і спрямовуються на лікування та реабілітацію військовослужбовців Канади, які отримали поранення під час участі у бойових діях чи при проходженні військової служби в армії та на підтримку членів їхніх родин.

Начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков, у свою чергу, додав, що для українських військовослужбовців участь у забігах – це честь.


Теги: військовослужбовці Центру розмінування на благодійному легкоатлетичному кросі «Юніфаєр»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.