Перейти на мобільну версію сайту


12.12.2014

ЛЕГІОН ДО ТРЕНУВАНЬ ГОТОВИЙ

У час, коли країна фактично перебуває у стані війни, як ніколи необхідні навички поводженні зі зброєю, вміння діяти у випадку назвичайних ситуацій чи надавати першу медичну допомогу.

Де цьому всьому можна навчитися мирному населенню, адже спеціальних курсів, які би стрільці (2).jpgздійснювали необхідну підготовку, в місті катма.
Вихід із ситуації оперативно знайшла громадська організація «Кам’янець-Подільське об’єднання учасників АТО», створивши відокремлений підрозділ - Кам’янець-Подільський легіон сприяння обороні «Подільські січові стрільці».

6 грудня, в День Збройних сил, відбулося урочисте відкриття тренувальної бази легіону, що розмістилась на території колишнього «учгоспу» на просп.Грушевського.

На урочистості прибув міський голова Михайло Сімашкевич, який передав для поповнення матеріальної бази й тренувань легіону «Подільські січові стрільці» бронежелет з розгрузкою, каску, копію автомату АК-47 та тубус від РПГ-18.

стрільці (1).jpgНезважаючи на непорозуміння, коли окремі учасники легіону подумали, що їм мали би передати справжній бронежелет, а не тренувальний, який чомусь зник з невідомих причин, конфлік не вдалося роздмухати як декому цього хотілося.

Привітати легіонерів приїхали і реконструктори з міського військово-історичного товариства. Кашоварили члени об'єднання «Самопоміч».

Уже наступного дня члени «Подільських січових стрільців» долали перші перешкоди на полігоні та готувалися до майбутніх вишколів. Як і годиться, легіон має свої структурні підрозділи. Є тут секції, які очолюють старшини, курені з курінними отаманми, сотні та чоти. У складі кожної чоти діють рої по 5-6 стрільців.

Сьогодні легіон «Подільські січові стрільці», єдиний в Україні, хто взявся за досить складне й відповідальне завдання - підвищення обороноздатності країни.

- Ми маємо на меті розвивати патріотичне виховання дітей та молоді, - кажуть його засновники. - Зрештою, мешканці міста повинні знати ази військової підготовки та як діяти у випадку надзвичайних ситуацій чи як надавати першу медичну допомогу.

Уже складено графік проведення вишколів з військової справи, усіх охочих будуть тренувати досвідчені інструктори, в минулому колишні військові чи учасники бойових дій на території інших держав.

Теги: Кам’янець-Подільський легіон сприяння обороні «Подільські січові стрільці»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.