Перейти на мобільну версію сайту


31.07.2015

ЛАТАЮТЬ І В МІСТІ, І РАЙОНІ

Для комунальників літо - гаряча пора. Саме зараз проходить підготовка до осінньо-зимового періоду - хтось лагодить дахи, хтось міняє вікна, а хтось ремонтує дороги. 28 липня розпочався капітальний ремонт вулиці Молодіжної.

- Ця ділянка дороги давно потребувала заміни, та розуміючи, що поточний ремонт тут не вирішить проблеми, було ремонт дорогивиділено кошти, щоб провести на Молодіжній повноцінні якісні роботи, - зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.

За день до цього, 27 липня, стартував довгоочікуваний ремонт вулиці Першотравнева, що в с.Гуменці. До вирішення проблеми ремонту дороги долучився народний депутат України Володимир Мельниченко та підприємства, які працюють на цій території, зокрема ТОВ «Укрпромбуд», ТОВ «Подільські Товтри» та ПП Крупельницький. Ремонт дорожнього покриття проводять працівники філії Кам’янець-Подільський «ДЕД».

- Ямковий ремонт - це перший етап запланованих робіт, - коментує ситуацію заступник голови РДА Микола Чумак. - Якщо долучаться всі підприємства, які раніше декларували намір у дольовій участі відремонтувати дорогу, то другим етапом стане ремонт відрізку шляху аж до с.Вербка.

Теги: ремонт доріг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.