Перейти на мобільну версію сайту


08.07.2016

ЛАТАЮТЬ ДО КУДРИНЦІВ

дорогиУ районі триває ямковий ремонт доріг. Наразі працівники філії «Кам’янець-Подільська ДЕД» латають автошляхи в Довжоцькому напрямку.

Аби перевірити, як тривають роботи, до комунальників виїхали нардеп Володимир Мельниченко, голова райради Борис Бец та голова РДА Василь Сукач.

Відповідно до рішення шостої (позачергової) сесії VIІ скликання від 22 квітня 2016 р. №2 «Про внесення змін та доповнень до Програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Кам’янець-Подільського району на 2016-2018 роки», було передбачено додаткове фінансування для проведення ямкового ремонту на автодорозі Довжок-Кудринці. На це разом із дорогою Кам’янець- Подільський – Стара Ушиця спільно з співфінансування з місцевих бюджетів Довжоцької, Завальської, Рихтівської та Слобідо-Рихтівської сільських рад передбачено використати 500 тис. грн.

Нагадаємо, що мережу доріг місцевого значення району в основному було сформовано в 70-90 роках минулого століття. На сьогодні близько 90 % доріг за своїми експлуатаційними характеристиками не відповідають вимогам нормативних документів за показниками рівності, наявності ямковості та деформацій покриття проїзної частини. А мости, розташовані на цих дорогах, за технічними параметрами габариту та розрахункових навантажень не відповідають вимогам сучасних нормативів. Саме тому управлінням містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення Кам’янець-Подільської РДА було розроблено відповідну програму для проведення ямкового ремонту доріг державного та місцевого значення, що знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг Хмельницької області й обслуговуються ДП «Облавтодор» філією «Кам’янець-Подільська ДЕД». Протяжність доріг напрямку Довжок – Кудринці становить 22,2 км, ремонт тут планують завершити найближчим часом.


Теги: ремонт доріг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.