Перейти на мобільну версію сайту


18.09.2015

ЛАСТОВЕЦЬКА ЗІ СВІТЛОМ

У Ластовецькій сільській раді взялися за вуличне освітлення.

У минулому з потужною військовою базою, великим колгоспом село Ластівці з часом перетворилося на депресивне. Здавалося, про дороги в цій сільскій раді годі й говорити, а про встановлення хоч якось ліхтаря не варто й мріяти. Усе тут потребує господарських рук.

Тут тимчасово виконує обов’язки Ластовецького сільського голови Тетяна Княгинецька; колишній голова перебуває у с.Збручзоні АТО.

- Щоб щось робити, треба не сидіти на місці, - каже Тетяна Володимирівна. - За цей час, що головую, вдалося і вікна в сільській раді поміняти, і дах в спортзалі відремонтувати. Але роботи тут непочатий край. Ось взялися за вуличне освітлення.

Не один рік селяни ходили ввечері темними вулицями, марне сподіваючись на прихід у їхні населені пункти цивілізації. На допомогу прийшли агровиробники. Сільський голова звернулася до Асоціації сільськогосподарських товаровиробників Поділля, зокрема до заступника голови Асоціації Івана Грубі, який обробляє паї місцевих жителів, з проханням посприяти у вирішенні цього питання.

Місцевий аграрій не відмовив. Та й як відмовити, як працює на місці, й не один рік допомагає селам, що входять до складу Ластовецької сільської ради - Ластівцям, Ісаківцям та Збручу.

За вуличне освітлення взялися обопільно - усі організаційні моменти взяла на себе Тетяна Княгинецька, технічні та фінансові - Іван Грубі та Асоціація місцевих аграріїв.

Нині в Збручі запрацювало 10 вуличних ліхтарів, у Ластівцях - 13, а в Ісаківцях - 4. Безперечно, це лише початок, але за стільки років «темряви» початок виявився вдалим.

- Люди знають місцевих аграріїв, яким довірили обробляти їхні паї, - каже Іван Георгійович, - знають, що можуть звернутися по допомогу в будь-який момент. А ми у міру сил завжди допомагаємо, нікому не відмовляємо. Якщо працювати спільно, то й результат буде відповідним.

Із децентралізацією влади люди самі вирішуватимуть, які проблеми в селах є нагальними, а які - другорядними. Але до вирішення як одних, так і інших варто підходити по-господарськи. Щоб відродити село, варто відродити бажання спільної співпраці для громади, як і бажання громади не чекати, коли хтось прийде і зробить, а робити для себе. Бо ж нам тут жити, нашим дітям і внукам.

Теги: с.Ластівці, с.Збруч, с.Ісаківці, Іван Грубі, Тетяна Княгинецька

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.