Перейти на мобільну версію сайту


28.11.2014

КВІТНИКАРІВ РЕФОРМУЮТЬ

Чи зможуть порозумітися влада і бізнес?
Чергова зустріч підприємців квіткового ринку з владою відбулася 25 листопада. Не зрозуміло, хто підбурює цих людей і з якою метою, адже складається враження, що вони самі не знають, чого саме хочуть. Питання щодо переміщення квіткового ринку час від часу виникає. Колись на так званому «п’ятачку» виник стихійний ринок - там продавали все, навіть самогон на розлив. З квітник.JPGчасом для всіх продавців знайшли визначені місця, тимчасово залишивши лише квітникарів. За погодженням влади підприємці встановили там кіоски, у яких і продавали свій товар. Але зовнішній вигляд цих ларьків нині не влаштовує кам’янчан. Крім того, в негоду там досить важко пройти, щоб за комір тобі не натекло дощової води, або влітку, щоб не зачепити головою ганчірря в проході, яким люди рятують квіти від сонця.
Затверджений генеральний план міста передбачає реконструкцію квіткового ринку. Є кілька варіантів вирішення цього питання. Квіткарі можуть орендувати вже зведені торгові місця за 1200 грн на місяць, або ж самотужки встановити власні кіоски, які повинні відповідати загальній концепції вже розпочатого там будівництва. Є ще один варіант - не орендувати встановлені торговельні кіоски, а викупити їх за 240 тис. грн. Саме таку ціну називає власник.
Що ж до самостійного зведення ларьків, то підприємці повинні усвідомити, що кожен має пройти процедуру різних узгоджень і взяти участь у благоустрої прилеглої території. Але квітникарі ніби й бажають мати власні кіоски, та хочуть, щоб благоустрій провела міська влада за власні кошти. За таких умов кожен підприємець в місті може забажати, аби влада вкладала кошти в його приватний бізнес.
Поки що підприємці квіткового бізнесу розділилися в думках: одні хочуть, щоб їх не чіпали, а вони продовжуватимуть працювати як звикли, мотивуючи це важкою ситуацією в країні. Проте залишити все в тому вигляді, який є зараз, просто нереально. Інші ж погоджуються перейти в орендовані кіоски, які здає підприємець Ведерніков. Є й такі, котрі планують викупити ці приміщення й не платити орендну плату.
Поруч із цим питанням виникла ще одна проблема. Почались розмови про те, що продавців і виробників літніх квітів теж нібито збираються перенести в інше, непридатне для торговлі квітками місце. Та міський голова Михайло Сімашкевич запевнив, що наразі мова про них не йде. Крім того, їх не планують найближчим часом чіпати.
Нині квітникарі мають подумати, на який із запропонованих варіантів вони погодяться, але в такому як був вигляді цей ринок існувати не буде.

Теги: квітковий ринок, квітникарі

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.