Перейти на мобільну версію сайту


18.05.2018

КУДИ МЕДИКИ РОЗПОРОШУЮТЬ ГРОШІ?

emblemаЦікаво, з ким радилося керівництво Центру ПМСД, коли витрачало гроші на придбання драбин в амбулаторії сімейної медицини у той час, коли є більш нагальні потреби в медицині й зокрема в первинній ланці надання допомоги? У той час, коли й без того злидняцький бюджет медицини, в якому не вистачає грошей взагалі ні на що, відсутні різні медичні інструменти і приладдя, які би забезпечили потреби пацієнтів, медикам купують драбини. Причому по дві: одну – для зовнішніх потреб, іншу – для внутрішніх. Драбини купувалися однакові, незважаючи на висоту приміщень. Цікаво, як із півтораметрової драбини можна дістати лампочку, яка знаходиться на висоті чотири метри? Можливо, спочатку потрібно було поцікавитися чи обстежити приміщення, які належать ЦПСМД. 

В амбулаторіях відсутня нормальна постільна білизна. Чомусь закупили простирадла схожі на марлеві й зовсім куценькі. Ними можна застелити лише трохи більше, ніж половину ліжка. Незрозуміло, як можна заштовхнути в на 10 см меншу наволочку подушку...

Ці факти свідчать про халатне ставлення до обов’язків, покладених на посадових осіб, або про відмивання грошей.

Якщо лікарі самі бояться чи не хочуть, чи не знають, як розподіляти кошти на першочергові витрати, то слід створити наглядову раду від пацієнтів, аби вони підказували, що потрібно купувати, щоб була користь пацієнтам від тих грошей, які мають йти за пацієнтом. Бо ж знову лише прикриємося гаслами, а все як було погано в медицині, так і залишиться.


Теги: Центр ПМСД, кошти

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.