Перейти на мобільну версію сайту


20.03.2015

«КРИСТАЛ» - ОЗНАЧАЄ ПРОЗОРІСТЬ

Народні обранці прийняли запрошення директора ТОВ «Український кристал» Володимира Юр’єва та відвідали його підприємство. Вони оглянули процес приготування хліба, різної здоби, починаючи від моменту замішування тіста, випікання й аж до нарізання й пакування виробів.

За словами головного технолога підприємства Тетяни Навроцької, хліб, який випікає ТОВ «Український кристал», не містить жодних домішок.

Депутати та представники влади залишилися задоволені відвідуванням найбільшого в місті підприємства з випічки хлібобулочних виробів.

- Ми намагаємося утримувати ціну як можемо, розуміючи, що населенню нині не по кишені дорогий хліб, тому досить складно сьогодні без державної підтримки дати людям життєво необхідний продукт, - зазначив директор Володимир Юр’єв.

Володимир Васильович поділився планами підприємтсва на майбутнє, а саме - розвивати прозорі міні-пекарні, наближені до покупця.

Підсумовуючи візит, міський голова зауважив, що кожного тижня заплановано виїзд на одне з місцевих підприємств для ознайомлення з виробництвом. У такий спосіб депутати та чиновники матимуть змогу дізнатися про проблеми та допомогти у разі потреби.

Теги: Володимир Юр’єв, ТОВ "Український кристал"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.