Перейти на мобільну версію сайту


24.08.2018

КРАСА У СПІВПРАЦІ

бакотаЧудовий соціальний проект цьогоріч втілило в життя ПАТ «Подільський цемент» компанії СRH в Україні, долучившись до благоустрою території навколо Бакотської затоки, що входить до складу НПП «Подільські Товтри».

22 серпня керівництво компанії на чолі з головою правління ПАТ «Подільський цемент» Кевіном Маккеоном завітало з офіційним візитом до Бакоти, аби здійснити огляд і приймання виконаних робіт у межах завершеного спонсорського проекту, вартість якого сягнула понад 100 тис. грн.

Як втілювався в життя проект розповів присутнім, серед яких були заступника голови РДА Микола Чумак, директор НПП «Подільські Товтри» Олександр Оцишен, голова ГО «Бакота», провідний фахівець з рекреації НПП «Подільські Товтри» Тарас Горбняк, який і став його ідейним натхненником.

Завдяки виділеним коштам вдалося оновити перильне огородження та оглядові майданчики, здійснити частковий ремонт сходинок, встановити нові дерев’яні лавки та урни для сміття, металевий навіс із кованими елементами над джерелом води. Усе це було реалізовано, відповідно до вимог та особливостей заповідного ландшафту та завдяки тісній співпраці із науковцями НПП «Подільські Товтри» й ГО «Бакота».

бакота2– Ми з радістю підтримали ініціативу керівництва ПАТ «Подільський цемент» щодо облаштування території біля скельно-печерного монастиря, адже щороку сюди приїжджають тисячі туристів і вірян, – розповів Тарас Васильович. – Надзвичайно вдячні за допомогу та підтримку у збереженні навколишнього природного середовища.

– Цього разу ми разом подбали про покращення безпеки і комфорту людей, які сюди прибувають, – прокоментував голова правління ПАТ «Подільський цемент» Кевін Маккеон. – Адже, щоб насолодитися красою цього унікального куточка Дністровського краю, людям різного віку, а також дітям доводиться долати досить крутий, але цікавий шлях з гори до монастиря. Ми переконані також, що таким чином ми можемо долучитися до приваблення нових відвідувачів до цієї визначної пам’ятки нашого Подільського краю.

Теги: Бакота, ПАТ "Подільський цемент", благоустрій

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.