Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2013

КРАПКУ ПОСТАВИВ ГОЛОВА

Крапку в соціальній напрузі, яку в місті спричинило керівництво Громадської ради з приводу ювенальної юстиції та гендерної політику, поставив міський голова Михайло Сімашкевич. Зробив він це 25 березня під час засідання круглого столу, під час якого була чергова спроба нівелювати роботу вчителів та соціальних працівників.
Упродовж тривалого часу відбувалося залякування кам’янецьких батьків, у яких нібито соціальні працівники відбиратимуть дітей. Говорилося, що в школах розповідають про гомосексуалізм, але при цьому жодного конкретного факту не було наведено.
- Ми стурбовані, що окремі громадські організації, зокрема «Батьківський комітет захисту дітей» (голова Валентина Казимір), за підтримки голови Громадської ради Алли Буданцевої вчиняють неправомірні дії, - говорить депутат міської ради «Ринг» Валерій Слободян. - Вони проводяться різні заходи, випускаються звернення, листівки, які містять в собі наклепи щодо роботи соціальних служб та освітніх закладів нашого міста. Все це викликає необгрунтовану агресію батьків, обурення в педагогів та соцпрацівників і створює напругу у місті. Пріоритетним для освітян міста є родинне виховання, формування особистості дитини на засадах традицій та звичаїв українського народу і принципів християнської моралі.
 Під час круглого столу було вирішено написати звернення до Президента України.

Теги: громадська рада, Алла Буданцева

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.