Перейти на мобільну версію сайту


24.05.2019

КОЖНА ДИТИНА – ТАЛАНТУ ПЕРЛИНА-1

талант«Кожна дитина – таланту перлина!» – під такою назвою 14 травня в РЦКМ «Розмай» відбувся обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності, виставка образотворчого і декоративного мистецтва загальноосвітніх та позашкільних закладів Кам'янець-Подільського району, Колибаївської, Староушицької об'єднаних територіальних громад.

Святкове дійство розпочалося з екскурсії виставкою. Всього було представлено біля 30 різних технік та більше 200 експонатів. У концертній програмі було представлено 30 номерів художньої самодіяльності за жанрами: вокальний, хореографічний, інструментальний, фольклорний та літературно-мистецький.

Конкурсну програму оцінювали журі у складі: заслуженого працівника освіти України, директора ХОЦНТТУМ Григорія Гончарука, заслуженого працівника освіти України, заступника директора з навчальної роботи ХОЦНТТУМ Наталії Жолобок, завідувача навчально-методиним відділом художньо-естетичного виховання школярів Інни Стельмах, методистів відділу Наталії Василишеної, Оксани Митко, Віти Грабової.

На святі були присутні начальник відділу освіти Кам'янець-Подільської РДА Олена Пронозюк, начальник відділу освіти Староушицької ОТГ Наталія Бичок, представник відділу освіти Колибаївської ОТГ Оксана Ткач.

На завершення святкового дійства до учасників програми звернулися Григорій Гончарук та Олена Пронозюк. Вони привітали дітей та їхніх керівників з успішним проведенням заходу, побажали досягнення нових вершин у своїй творчості. Григорій Макарович наголосив, що завдяки таким талановитим дітям та не менш талановитим їхнім керівникам наш район протягом останніх п’яти років утримує першість в області з художньо-естетичного напрямку, відповідно і Хмельницька область є першою в Україні в цьому напрямку.

Юлія СТЕПАНЮК, методист Кам’янець-Подільського районного Будинку школяра.


Теги: обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності територіальних громад

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.