Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2018

КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ-36

МІСТО
Міський голова перебував у столиці на дводенному Українському муніципальному форумі, організованому Асоціацією міст України. Основна тема зустрічі – День місцевої демократії. У рамках заходу мав доповідь про досвід взаємодії влади і громади на місцевому рівні.

Цього тижня розпочинали ремонт на вул.Смотрицька. За останні два роки тут відновили 500 м покриття. Також комунальники проводять ремонт пров.Амбулаторний, що на Підзамчі. Рух на вулицях тимчасово обмежено.

РАЙОН
Упродовж двох днів на Хмельниччині проходив Всеукраїнський форум старост об’єднаних територіальних громад «Становлення інституту старост в Україні: перші кроки». Завітали старости і до нашого району, зокрема до Гуменецької ОТГ, де оглянули основні об’єкти громади та перейняли досвід від голови Інни Абдулкадирової та 13 колег-старост.

Буревії, шквальний вітер та сильні зливи супроводжували жителів Кам’янеччини 16-17 червня. Шалена негода перетворила вулиці сіл на повноводні річки. Найбільше постраждала дорога у с.Ластівці, яка перетворилася у катакомби. Як повідомила голова Жванецької ОТГ Тетяна Криворучко, дорогу незабаром відремонтують. Транспорт для підвезення ремонтних матеріалів, екскаватор для планування дороги надасть директор Кам’янець-Подільської філії ТОВ СП «Нібулон», депутат районної ради Сергій Богачик; підсипний матеріал – ТОВ фірма «Мустанг ЛТД» (Ісаківський кар’єр).


Теги: новини, коротко про головне

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.